loading

Oferty pracy.

Konsultant ds. sprzedaży samochodów klientom indywidualnym

Opis stanowiska- kluczowe zadania:

  • aktywne prowadzenie sprzedaży samochodów
  • aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów detalicznych
  • prowadzenie dokumentacji związanej z procesem sprzedaży
  • realizacja powierzonych celów ilościowych oraz jakościowych
  • budowanie trwałych relacji z klientami (w tym kontakt posprzedażny)
  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o diagnozę potrzeb klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie min. średniego
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w sprzedaży
  • dobrej znajomości branży motoryzacyjnej
  • zdolności łatwego nawiązywania kontaktów z klientami
  • silnej motywacji do osiągania wyznaczonych celów
  • wysokiej kultury osobistej
  • zaangażowania, podejmowania inicjatywy, samodzielności
  • dyspozycyjności
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy stabilną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym. Wynagrodzenie związane z realizacją wyników sprzedażowych, pakiet niezbędnych narzędzi pracy. Profesjonalne szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy. Szczegóły dotyczące oferty zostaną podane podczas spotkania rekrutacyjnego.

CV prosimy przesyłać na adres: agnieszka.kosowska@carservis.pl

Do góry