loading

ORYGINALNE AKCESORIA

Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom.

Oryginalne akcesoria dają bogate możliwości indywidualnego kształtowania Twoich wrażeń z użytkowania Opla, zwiększając jego funkcjonalność czy też podkreślając jego wyjątkowy charakter. Wszystkie akcesoria zostały zaprojektowane i wykonane ze szczególną dbałością o detale, są idealnie dopasowane do poszczególnych modeli i spełniają wysokie standardy jakości Opla.


Promocja na oryginalne akcesoria Opel i Thule.

Jeżeli jesteś użytkownikiem Opla lub dopiero planujesz jego zakup, przyjdź z voucherem promocyjnym do naszego salonu i skorzystaj z wyjątkowej promocji na oryginalne akcesoria Opel i Thule.

Cena Oryginalnych Akcesoriów Opel
Rabat
od 1 500 zł otrzymujesz rabat w wysokości
500 zł
od 400 zł otrzymujesz rabat w wysokości
60 zł
od 600 zł otrzymujesz rabat w wysokości
100 zł
od 800 zł otrzymujesz rabat w wysokości
150 zł
od 1 000 zł otrzymujesz rabat w wysokości
250 zł

 

Cena Oryginalnych Akcesoriów Thule
Rabat
od 400 zł otrzymujesz rabat w wysokości
10% wartości zakupu


 

ORYGINALNE CZĘŚCI.

Oryginalna część życia.Oryginalna część życia.

Podczas codziennej eksploatacji niektóre elementy ulegają naturalnemu zużyciu i ostatecznie wymagają wymiany. Zadbaj o Twojego Opla i zawsze korzystaj z Oryginalnych Części Opel. Odpowiadają one wysokim standardom jakości i są dopasowane do osiągów poszczególnych modeli, przez co dłużej mogą zapewnić optymalne parametry.

 

 

Wysoka jakość oryginalnych części.

  • Wykonane z zachowaniem wysokich standardów
  • Dopasowane do fabrycznych rozwiązań technicznych
  • Testowane pod kątem trwałości i bezpieczeństwa
  • Dobra dostępność (krótszy czas wykonania naprawy)
  • Korzystny stosunek jakości do ceny

Autoryzowany serwis daje pewność, że użyte do napraw oryginalne części nie będą miały negatywnego wpływu na bezpieczeństwo i komfort użytkowania samochodu.

Promocja obowiązuje w Autoryzowanych Serwisach Opel do dnia 31.12.2017. Prezentowane kwoty są rekomendowanymi cenami brutto i odnoszą się do cen ofertowych w dacie zakupu. Ceny oraz dane zawarte w powyższej tabeli są aktualne na dzień jej publikacji. Podane rabaty nie mogą się łączyć. Rabaty obowiązują przy zakupie maksymalnie do czterech sztuk tego samego produktu. Nie dotyczy tych akcesoriów, których komplet dla jednego samochodu przekracza cztery sztuki.